להזמנת משלוחי פרחים
לפי כל הכללים הנהוגים בזמן הקורונה התקשרו: 077-4602620
המשך יום מצוין

העיצובים שלנו

pos timage
תמיד מתחדשים ומפתיעים כל פעם מחדש
pos timage
נשפך ושפוע
pos timage
הכי מיוחד שיש

סידורי פרחים - see flowers, דולפיניום ורוד

דולפיניום ורוד,סידור פרחים מפרחי דולפיניום ושלל פרחים נוספים מתאים לשלל אירועים חתונה, יום הולדת, בית חדש, עבודה חדשה ועוד... אפשר לשנות את גוון הצבעים וצבע הכל

דולפיניום ורוד,משלוחי פרחים, משלוח סידורי פרחים


מתנה נפלאה לכל סוגי האירועים

משלוח פרחים יכול להיות מתנה מושלמת למגוון רחב של אירועים ושמחות, אולם אם לרגע חשבתם כי אין זה משנה אילו פרחים ישתלבו בתוך הבוקה וכי אין קשר בין הפרחים לבין סוג האירוע העיקר שהפרחים יראו טוב– אז טעות גדולה בידיכם. על כן, אם כבר החלטתם להעניק משלוחי פרחים ליקרים שלכם – חשוב שתדעו אילו זרי פרחים מתאימים לכל אירוע.
אם מצאתם את עצמכם משתאים לנוכח שאלותיו של שוזר הפרחים שלכם ותהיתם מדוע הוא זקוק לכל המידע הזה לצורך משלוח פרחים פשוט- אזי אולי מאמר זה יסביר לכם דבר או שניים על אירועים השונים שפוקדים את חייכם וחיי כולנו.
נראה כי כל פרח טומן בחובו משמעויות שונות וכי כל פרח מתאים לסוג שונה של אירוע. כעת נחשוף אתכם לסודות הפרחים בתקווה שנוכל לעזור לכם לבחור משלוחי פרחים שיהלמו באופן ההרמוני ביותר את האירוע שאתם חוגגים. See flowers חנות פרחים איכותית נבדלת מחנויות פרחים אחרות, בגלל האיכות והשירות.

פרחים ליום האהבה
פרחים ויום האהבה נקשרים כמעט באופן אסוציאטיבי אחד אל השני. ביום זה גם הכי קל לבחור את הפרחים הנכונים מאחר ויש לא מעט פרחים בעלי משמעויות רומנטיות. כך שאם אתם מחפשים משלוח פרחים מושלם שיסמל את האהבה שיום זה טומן בחובו – אז זר ורדים בהחלט יכול להיות הבחירה הנכונה.
דברים נוספים שמעבירים ומשדרים רומנטיקה במיטבה הם זרי ציפורנים, בוקה של שושנים, סחלבים, צבעוניים או חמניות. כל פרח מבין אלו שמנינו כאן צופן משמעות מעט שונה, ואם אתם מרגישים נועזים – תוכלו לשלב בין מספר פרחים שמנינו כאן – כך שמקבלי הזר ייהנו מזר פרחים מיוחד באמת !
ליום האם או יום המשפחה
אירוע משמח נוסף שקל לבחור בו את הזר המושלם הוא יום האם, והסיבה לכך פשוטה למדי: נשים בכלל ואימהות בפרט - אוהבות לקבל משלוחי פרחים. למעשה אין זה משנה אילו פרחים תבחרו – בוודאי הם ישמחו את אמא, אך ההמלצה שלנו היא לערוך זרי פרחים המורכב מפרחי אביב שונים. הסיבה שמשלוח פרחי אביב יכול לשרת היטב מטרה נעלה כמו יום האם טמונה בכך שפרחי אביב מגיעים בקשת רחבה של צבעים שיכולים להאיר כל חלל וחדר. המורכבים מפרחי אביב יגעו וירגשו – כל אם באשר היא.
אך מה עם אבא, האם לו לא מגיע גם ? ובכן רק בגלל שאבא הוא בן או זכר – אין זה אומר שלא מגיע לו מתנה מכול הלב. גם את אבא אפשר לפנק בזר פרחים, אחרי הכול יום האם מזמן הפך ליום המשפחה – ואסור לקפח אף אחד. רבים שבויים בהנחה כי לא ניתן למצוא זר פרחים שמתאים לאבא, אולם מסתבר שיש גם יש. הכלל כאשר מזמינים משלוחי פרחים לאבות הוא לבחור זרים שאינם נשיים מדי, כדי לא לאיים על הגבריות. צריך לבחור פרחים שמשדרים עוצמה, כוח בצבעים של כתום, אדום או צהוב בהיר. גם משלוחים הכוללפרחים טרופיים – יכול לשמח את האב החוגג, מאחר ופרחים אלו מסמלים סמכותיות ודומיננטיות. כמו כן, יש לשים לב לאופן שבו מאורגן הזר, שכן גם כאן קיימת סכנה של איום על הגבריות. דרך נוספת לשמח את אבא ולהיות בטוח שהמתנה תתקבל בברכה - היא משלוח עציץ יפה.
משלוחי פרחים לאירועים פחות משמחים...
מה לעשות החיים לא תמיד פיקניק וחלק מן החיים שלנו – סובב גם סביב נושא המוות. כאשר חושבים על סידור פרחים להלוויה, קרי: גלגל אבל, מקובל לרכוש גלגלי אבל המורכבים מפרחים בהירים, בעיקר לבנים. הצבע הלבן משדר שלווה, כמו זו שאנחנו מאחלים למנוח/ה.
מאידך, כאשר אנחנו שולחים משלוחי פרחים על מנת לאחל החלמה מהירה לחבר או קרוב שלקה במחלה, מוטב לבחור דווקא בסידור פרחים צבעוני עד כמה שניתן. פרחים בעלי גוון בהיר מסמלים תקווה והשראה המלצה שלנו – בחרו פרחים כגון סחלבים.
אם כן, נראה כי פרחים יכולים לספק השראה, להעניק תקווה ולומר חיבה ואהבה – בחיי כל אחד ואחת מאיתנו יש כל כך הרבה אירועים ולכל אירוע ניתן להתאים את הסידור המושלם.